DomainDock

Te koop

prgrss.nl

€ 800

Exclusief BTW. Directe overdracht via EPP-code.

Merknaam
Prgrss / PRGRSS
Lettergrepen
2 - Pro-gres
Karakters
6
Uitspraak
pro-gres
Taal
EN, NL

Wat maakt Prgrss sterk?

PRGRSS is geen zelfstandig algemeen, vakinhoudelijk of technisch begrip. De vorm is een klinkerloze schrijfwijze die naar het Engelse woord voor vooruitgang neigt. Daardoor roept de naam ontwikkeling, verbetering en voortgang op, maar blijft de precieze lezing afhankelijk van context en toelichting.

De korte, ritmische letterreeks heeft een strak en digitaal karakter. Het ontbreken van klinkers maakt de schrijfwijze onderscheidend, maar verlaagt ook de directe leesbaarheid en vergroot de kans op uiteenlopende uitspraken. De naam past het best bij activiteiten waarin meetbare vooruitgang, optimalisatie of persoonlijke groei centraal staat.

Waar werkt Prgrss?

BrancheToelichting
SoftwareontwikkelingTools voor iteratieve verbetering en productontwikkeling.
ProjectmanagementPlatforms voor voortgang, planning en teamcoördinatie.
LoopbaanbegeleidingDiensten gericht op professionele ontwikkeling en groei.
SportcoachingBegeleiding rond prestaties, training en vooruitgang.
OnderwijsLeeromgevingen met zichtbare ontwikkeling van vaardigheden.
ProcesoptimalisatieAdvies voor efficiëntere werkwijzen en meetbare verbetering.

prgrss.nl

Domeinnaam
prgrss.nl
Extensie
.nl - Nederland
Overdracht
Via EPP-code, direct overdraagbaar

Logo & huisstijl op maat

De domeinnaam Prgrss wordt exclusief verkocht. Een bijpassend logo en huisstijl zijn als maatwerkopdracht via BLDRBL beschikbaar, afgestemd op jouw branche, doelgroep en positionering.

Een goede merknaam verdient een identiteit die er specifiek op is afgestemd. Neem contact op als je naast de domeinnaam ook een merkidentiteit wilt ontwikkelen.

Informeer naar maatwerk

Alles over de aankoop van prgrss.nl

Wat ontvang ik na aankoop van prgrss.nl?

Je ontvangt de verhuissleutel (EPP-code) van prgrss.nl. Met die code verhuis je de domeinnaam zelf naar jouw eigen registrar - zoals TransIP, Antagonist, Versio of een andere provider naar keuze.

Hoe lang duurt een .nl-transfer?

Een .nl-domeinnaam is doorgaans binnen enkele uren actief bij de nieuwe registrar.

Kan ik op prgrss.nl ook een e-mailadres aanmaken?

Ja. Na de overdracht heb je volledige controle over prgrss.nl en kun je e-mailadressen instellen via je eigen hostingomgeving.

Is prgrss.nl exclusief?

Ja. Een domeinnaam bestaat maar één keer. Na overdracht ben jij de enige eigenaar van prgrss.nl.

Kan ik Prgrss als handelsnaam inschrijven bij de KvK?

Je kunt een handelsnaam laten inschrijven. Controleer zelf via het KvK-handelsregister en het Benelux-merkenregister of de naam al als handelsnaam of merk wordt gebruikt. Juridisch advies hierover valt buiten deze verkoop.

Mag ik PRGRSS als merknaam internationaal gebruiken?

Het gebruik van PRGRSS als merknaam en het aanvragen van merkrechten is volledig jouw verantwoordelijkheid. De verkoop betreft uitsluitend de domeinnaam prgrss.nl.

Kan ik prgrss.nl ook als webshopnaam of app gebruiken?

Ja. Prgrss is inzetbaar voor een website, webshop, app of bedrijf. Hoe je de naam positioneert en beschermt bepaal je zelf na aankoop.

Heb ik vragen of wil ik meer weten over prgrss.nl?

Bel naar 0318-847000 of stuur een e-mail naar contact@depositado.com. Vragen worden doorgaans binnen één werkdag beantwoord.

Interesse in prgrss.nl?

Telefoon
0318-847000
E-mail
contact@depositado.com
Bereikbaar
Ma-vr, 9:00-17:30

Interesse in een domeinnaam? Stuur ons een bericht. We reageren doorgaans binnen één werkdag.